top of page

Konuk Yazarlık Nedir?

Merhaba,


Bu bölüm duyurusunu 2021 Nisan ayında yaptığım ve gurur duyduğum bir projeye ayrılmıştır. Bu projenin temel amacı birbirimi geliştirmek, ortak dil oluşturmak ve seslerimizi duyurmaktır.


Hastanelerde çalışan diyetisyenler, kurum diyetisyenler, yüz yüze ve/veya online danışmanlık veren diyetisyenler, mutfak diyetisyenleri, instagram diyetisyenleri, öğrenci diyetisyenler, aktif olarak çalışan/çalışmayan diyetisyenler olarak yazdığımız veya ağzımızdan çıkan her kelimenin toplumu nasıl etkilediğini görmek zor değil.

Bir diyetisyen yazdıklarıyla ve söylemleriyle yeme bozuklukları gibi birçok hastalığı tedavi edebilirken aynı şekilde bunların tetiklenmesine de sebep olabilir.


Bu noktada diyetisyenin bilgi, bilinç ve farkındalık düzeyi çok önemli.


Gönüllü meslektaşlarımdan ve öğrenci diyetisyenlerden ricam şu; anlatmak istediğiniz herhangi bir konuda blog yazısı yazın.

Yazdıklarınızı bana gönderin, beraber inceleyelim. Benim size eklemek istediğim, değiştirmenizi rica ettiğim notlarla beraber yazınızı düzenleyelim ve son halini web sitem olan www.iremerhan.com’da sizin adınıza yayınlayayım.


Böylece inancım;

🌴Hem sizin sesinizi duyurmanıza aracı olmak

🌴Hem sizinle fikir alışverişi yaparak herbirimizin mesleki farkındalığını arttırmak

🌴Hem de ihtiyacı olanların bu yazılara ulaşmasını sağlamak.


İsteyen herkesin yazılarına açığım.

Bana yazmak istediğiniz konu ve sizi anlatan kısa bir metni mail (dytiremerhan@gmail.com) atarak başlayabilirsiniz.
Hadi başlayalım!🌞Diyetisyen İrem Erhan

25 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page